Naše cesta

Značku SAMANTHA a BRAZILKA na český trh dodává společnost SIMANDL, spol. s r.o., která je českou rodinnou společností a od svého založení v roce 1995 se specializuje na výrobu instantních potravinových směsí. Největší objem výroby je zpracováván v instantní náhradě smetany, směsích na přípravu oblíbených studených i horkých nápojů cappuccino a instantní kávě. Všechny instantní směsi jsou míchány, plněny a jednotlivé výrobky vyráběny v moderním výrobním závodě v Petrovicích u Karviné, samozřejmě v České republice.

Nové výrobní prostory byly postaveny v roce 2004 na „zelené louce“ a tím kompletně zprovozněna výrobní hala, nové skladové prostory a to i včetně sídla společnosti. Výrobní provoz je plně automatizovaný, část provozů je z důvodu snížení vlhkosti vyráběných výrobků plně klimatizována. Velkou konkurenční výhodou je výroba a plnění do moderních DOY-PACK stojících sáčků se zipovým uzávěrem, obal tak lze jednoduše znovu uzavřít a výrobek neztrácí na své kvalitě.

Společnost SIMANDL, spol, s r.o. nabízí zákazníkům široký sortiment potravinářských výrobků, kde svá zastoupení najdou v sortimentu i výrobky pro děti např. dětské cappuccino s obsahem mléka, ochucená horká čokoláda anebo výrobky do kterých není přidáván řepný cukr.

Mimo vlastní výroby, kterou nabízí pod značkami SAMANTHA a BRAZILKA, je výrobní kapacita také využívána k produkci privátních značek, zajišťuje balení směsí do obalů, kompletní vývoj výrobku anebo výrobek pro další plnění.

Věříme, že Vás sortiment vlastních výrobků SAMANTHA a BRAZILKA zaujme a také se seznámíte s nově uceleným rybím sortimentem pod značkou CONDOR v praktických konzervách s jednoduchým otevíráním EASY OPEN. Ochutnat můžete tuňáka ve vlastní šťávě, v rostlinném oleji.