Novinky

CONDOR

14.8.2012

Věříme, že Vás sortiment vlastních výrobků SAMANTHA a BRAZILKA zaujme a také se seznámíte s nově uceleným rybím sortimentem pod značkou CONDOR v praktických konzervách s jednoduchým otevíráním EASY OPEN. Ochutnat můžete tuňáka ve vlastní šťávě, v rostlinném oleji, s papričkou JALAPEŇO nebo tuňáka připraveného se zeleninou a rýží.

Ovesné nápoje

Ovesné nápoje do mléka 200g

v oblíbených příchutích: vanilka, jahoda a banán

Obsah ovesné mouky je ve výrobku obsažen 20%, obohaceno o 12 vitamínů, přirozený zdroj vlákniny a minerálů.

Nápoj je vhodný jako hlavní jídlo během celého dne, doporučené je ráno nebo jako dopolední svačina. Ideální je nápoj také konzumovat po fyzické zátěži na rychlé doplnění energie.

Nápoj obsahuje běžný řepný cukr, ovesnou polohrubou mouku, směs 15 vitamínů. 200g instantní směsi je na cca 2 litry mléka. Při přípravě se doporučuje nechat hotový nápoj 2–4 minuty odstát, aby se uvolnily všechny látky z ovsa a vznikla ovesná pěna. Nabízíme tři příchutě ovesného nápoje: vanilková, jahodová a banánová. Výrobek obsahuje lepek. Baleno do moderních DOY-PACK stojících sáčků se zipovým uzávěrem, obal tak lze jednoduše znovu uzavřít a výrobek neztrácí na své kvalitě.Samantha katalog

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky